O nas

Szanowni Klienci

 

                Firma Auto Plus jako autoryzowany dealer marek: Fiat, Alfa Romeo, Lancia oraz JEEP od przeszło dwudziestu lat proponuje Państwu kompleksową obsługę sprzedażową oraz posprzedażną. Wieloletnia tradycja miejsca związanego z motoryzacją oraz wspólna pasja do marek które obsługujemy obliguje nas do utrzymania możliwie najwyższych standardów obsługi Klienta w każdym z działów naszej firmy. Jednocześnie staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów i proponować rozwiązania, które ułatwią pracę naszym dostawcom, podwykonawcom i Klientom. W naszym magazynie posiadamy około 8 000 podstawowych części zamiennych do samochodów Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Chrysler i Dodge, pozostałe części jestesmy w stanie sprowadzić w przeciągu 24h.

 

 

Wszystkie oferowane części posiadamy w ciągłej sprzedaży.

 

Sklep czynny jest dla Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 17:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 – 15:00. Wysyłki zakupionego towaru dokonujemy od poniedziałku do piątku do godz. 15:00.

 

Części sprzedawane w sklepie są to wyłącznie oryginalne części zamienne  do samochodów Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Jeep, Chrysler i Dodge, części „Clasic Line”  produkowane dla FCA oraz "V-LINE" dla samochodów JEEP, Chrysler i Dodge

 

 Każdego dnia rozszerzamy asortyment sklepu o kolejne produkty.

 

Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię części w naszym sklepie – skontaktuj się z nami:  e-parts@autoplus.com.pl    Zamówień artykułów można dokonywać za pośrednictwem naszego sklepu. Części, których aktualnie nie mamy wystawionych na stronie można zamawiać za pośrednictwem poczty elektronicznej po uprzednim ustaleniu ceny i dostępności.

 

Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część pasuje do Twojego samochodu – skontaktuj się z nami. e-parts@autoplus.com.pl .

Na podstawie numeru VIN Twojego samochodu sprawdzimy czy dana część do niego pasuje.

 

Уважаемый Посетитель,

В случае если Вы не нашли искаемой части на нашом сайте, пожалуйста обратитесь к нам по электронной почте e-parts@autoplus.com.pl .

Если Вы не уверены что авточасть не подходит к Вашей машиние, пожалуйста обратитесь к нам по электронной почте e-parts@autoplus.com.pl .